busy do Belgii2019-02-12T11:33:40+02:00

Belgia – Polska – Belgia

Coraz więcej obywateli Polski często podróżuje w celach zarobkowych. Emigracja zarobkowa stała się szczególnie popularna po wejściu Polski do Unii Europejskiej, kiedy to nasze granice zostały otwarte na inne kraje członkowskie. Jednym z najpopularniejszych miejsc, które Polacy wybierają do życia i pracy jest Belgia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów firma Dragon Bus uruchomiła stałą linie na trasie Polska – Belgia

Busy do Belgii door to door

Oferujemy przewozy międzynarodowe busami na trasie z Polski do Belgii w bardzo atrakcyjnych cenach.

Działamy w systemie door to door, szybko i sprawnie, podróż naszymi busami i jest miła i komfortowa. Posiadamy duże doświadczenie w przewozie osób do Belgii z miejscowości -> kliknij i sprawdź w rozkładzie jazdy. Podróż busemami Dragon Bus to najlepsza alternatywa dla kosztownego przejazdu samochodem. Lotów samolotem wymagających relokacji między lotniskiem a miejscem docelowym lub niewygodnych i męczących podróży autobusami. Nasze trasy z z Polski do Belgii planujemy w taki sposób aby były możliwie krótkie, komfortowe i tanie.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Sprawdź obsługiwane trasy i miejscowości

Zamów Busa

Zadzwoń do nas i umów się z naszym kierowcą door to door

Podróże są przyjemne

Skorzystaj z naszej oferty i zamów przejazd online. Zyskaj dostęp do programów lojalnościowych i systemu rezerwacji przewozów z kartą klienta.

Przejdź do formularza

LUBIMY JEŹDZIĆ

NASZA OFERTA

PRZEJAZDY ZAGRANICZNE

Szukasz komfortowych i bezpiecznych busów. Lubisz podróżować szybko i wygodnie. My także 😉 Dlatego mamy standardy, które spełnią Twoje oczekiwania

czytaj więcej

ZORGANIZOWANE GRUPY

Cenisz wygodę, dobrą organizację i terminowość. My także;) Nasza flota pojazdów jednocześnie może przewieźć grupę nawet 60 osób.

Czytaj więcej

TRANSPORT PACZEK

Przewozimy listy, paczki oraz duże ładunki. Często przy okazji podróży z naszymi Klientami lub w czasie cyklicznych wyjazdów. To bardzo bezpieczne i wygodne gdy liczy się czas.

Czytaj więcej