busy do Holandii2019-02-12T11:36:50+02:00

Holandia – Polska – Holandia

Nasza firma oferuje tanie przewozy busem na trasach Polska – Holandii. Kursujemy codziennie. Wyruszamy z miejscowości położonej w centralnej części wielkopolski i obsługujemy miasta ->kliknij i sprawdź w rozkładzie jazdy.

Nasza oferta transportu osób i przewozu paczek stworzona jest w taki sposób aby trasy były możliwie krótkie i atrakcyjne cenowo. Nasze busy są nowoczesne i komfortowe. Busy którymi wozimy Państwa do Niemiec, Belgii i Holandii spełniają najwyższe normy ekologiczne dlatego mogą poruszać się po centrach europejskich miast.

Busy do Holandii door to door

Oferujemy przewozy międzynarodowe busami na trasie z Polski do Holandii w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasza usługa obejmuje odbiór i dowóz w systemie door to door. Oznacza to, że odbieramy Państwa ze wskazanego adresu i dowozimy do miejsca docelowego. Dlatego możecie Państwo szybko i w komfortowych warunkach nie martwiąc się o bagaż i bilety podróżować między domem a pracą.

Mamy duże doświadczenie w przewozie osób do Holandii z Wyrzyska, Piły, Poznania Złotowa, Wałcza, Bydgoszczy, Nakła nad Notecią. Podróż busami Dragon Bus to najlepsza alternatywa dla kosztownego przejazdu samochodem. Nie wspominając już o tylko teoretycznie szybszym lotem samolotem wymagającym zakupu biletu relokacji między lotniskiem a miejscem docelowym, uciążliwymi odprawami i niepewnymi startami i lądowaniami. Dla osób, które raz skorzystają z naszej oferty niewygodne i męczące staną się także podróże autobusami.  Nasze trasy z z Polski do Holandii planujemy w taki sposób aby były możliwie krótkie, komfortowe i tanie.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

 
Sprawdź obsługiwane trasy i miejscowości

Zamów Busa

Zadzwoń do nas i umów się z naszym kierowcą door to door

Podróże są przyjemne

Skorzystaj z naszej oferty i zamów przejazd online. Zyskaj dostęp do programów lojalnościowych i systemu rezerwacji przewozów z kartą klienta.

Przejdź do formularza

LUBIMY JEŹDZIĆ

NASZA OFERTA

PRZEJAZDY ZAGRANICZNE

Szukasz komfortowych i bezpiecznych busów. Lubisz podróżować szybko i wygodnie. My także 😉 Dlatego mamy standardy, które spełnią Twoje oczekiwania

Czytaj więcej

ZORGANIZOWANE GRUPY

Cenisz wygodę, dobrą organizację i terminowość. My także;) Nasza flota pojazdów jednocześnie może przewieźć grupę nawet 60 osób.

Czytaj więcej

TRANSPORT PACZEK

Przewozimy listy, paczki oraz duże ładunki. Często przy okazji podróży z naszymi Klientami lub w czasie cyklicznych wyjazdów. To bardzo bezpieczne i wygodne gdy liczy się czas.

Czytaj więcej