przewóz paczek2019-02-12T11:39:36+02:00

Przesyłki kurierskie

Szybkie dostawy korespondencji oraz paczek. Jeśli chcesz szybko i bezpiecznie dostarczyć swoją przesyłkę lub korespondencję do Niemiec, Holandii, Belgii lub do Polski warto zaufać profesjonalnej i doświadczonej firmie.

Przesyłki realizujemy do Niemiec, Belgii, Holandii door to door

Oferujemy przewozy paczek i korespondencji busami na trasie z Polski – Niemcy, z Polska – Belgia, Polska – Holandia w bardzo atrakcyjnych cenach.

Transport paczek odbywa się w systemie „door-to-door” (z adresu pod adres). Zabieramy Państwa przesyłkę z umówionego miejsca i zawozimy pod wskazany wcześniej adres.

Transport do Niemiec organizujemy w taki sposób by trasa była najkrótsza a podróż wygodna i przytulna.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Zamów Busa

Zadzwoń do nas i umów się z naszym kierowcą door to door

Podróże są przyjemne

Skorzystaj z naszej oferty i zamów przejazd online. Zyskaj dostęp do programów lojalnościowych i systemu rezerwacji przewozów z kartą klienta.

Przejdź do formularza

LUBIMY JEŹDZIĆ

NASZA OFERTA

PRZEJAZDY ZAGRANICZNE

Szukasz komfortowych i bezpiecznych busów. Lubisz podróżować szybko i wygodnie. My także 😉 Dlatego mamy standardy, które spełnią Twoje oczekiwania

Czytaj Więcej

ZORGANIZOWANE GRUPY

Cenisz wygodę, dobrą organizację i terminowość. My także;) Nasza flota pojazdów jednocześnie może przewieźć grupę nawet 60 osób.

Czytaj więcej

TRANSPORT PACZEK

Przewozimy listy, paczki oraz duże ładunki. Często przy okazji podróży z naszymi Klientami lub w czasie cyklicznych wyjazdów. To bardzo bezpieczne i wygodne gdy liczy się czas.

Czytaj więcej