busy do Niemiec2019-02-12T11:34:48+02:00

Niemcy – Polska – Niemcy

Busy na trasie Niemcy-Polska-Niemcy to jedne z najczęściej wybieranych kursów. Stawiając na najwyższy komfort podróży Dragon Bus oferuje tani przewóz osób i transport paczek busami, z miejscowości – kliknij i sprawdź w rozkładzie jazdy., prosto pod wskazany adres, tzw przewóz door to door. Kursujemy codziennie (wyjazdy także w niedziele).

Zapewniamy najwyższy standard usług i atrakcyjne ceny przewozów międzynarodowych.

Busy do Niemiec door to door

Oferujemy przewozy międzynarodowe busami na trasie z Polski do Niemiec w bardzo atrakcyjnych cenach.

Transport osób i paczek odbywa się w systemie „door-to-door” (z adresu pod adres). Zabieramy Państwa z umówionego miejsca i zawozimy pod wskazany wcześniej adres. Cenimy czas i pieniądze naszych klientów a podróż naszymi busami jest bezproblemowa i komfortowa.

Transport do Niemiec organizujemy w taki sposób by trasa była najkrótsza a podróż wygodna i przytulna.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Sprawdź obsługiwane trasy i miejscowości

Zamów Busa

Zadzwoń do nas i umów się z naszym kierowcą door to door

Podróże są przyjemne

Skorzystaj z naszej oferty i zamów przejazd online. Zyskaj dostęp do programów lojalnościowych i systemu rezerwacji przewozów z kartą klienta.

Przejdź do formularza

LUBIMY JEŹDZIĆ

NASZA OFERTA

PRZEJAZDY ZAGRANICZNE

Szukasz komfortowych i bezpiecznych busów. Lubisz podróżować szybko i wygodnie. My także 😉 Dlatego mamy standardy, które spełnią Twoje oczekiwania

Czytaj więcej

ZORGANIZOWANE GRUPY

Cenisz wygodę, dobrą organizację i terminowość. My także;) Nasza flota pojazdów jednocześnie może przewieźć grupę nawet 60 osób.

Czytaj więcej

TRANSPORT PACZEK

Przewozimy listy, paczki oraz duże ładunki. Często przy okazji podróży z naszymi Klientami lub w czasie cyklicznych wyjazdów. To bardzo bezpieczne i wygodne gdy liczy się czas.

Czytaj więcej